Misyonumuz -Vizyon

KALİTE POLİTİKAMIZ
 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.
 

ÜRETİM
 

Hammaddeyi ürüne kalite ile dönüştürmek...
Entegre üretim tesisi olarak, 21 yıllık endüstriyel birikimi ve tecrübesi ile faaliyet göstermekte olan AZEL granül hammadde, bir çok imalat aşamasından geçirilip, mamul hale dönüştürülerek pazara sunulmaktadır.
Firmamız entegre üretim faaliyetlerini, yüksek teknolojik donanımla kurulmuş üretim bantları ile gerçekleştirmektedir.
 

Üretim Profilimiz:


Extrüder Hatları : Granül yapıdaki hammaddeden istenilen her nitelikte ve her renkte rafyaya / teyp / iplik üretilmektedir.
Dokuma Hatları : Sulzer Düz Dokuma Hatları, Karl Mayer Racshel Dokuma Hatları ve Starlinger Yuvarlak Dokuma Hatları ile istenilen nitelik ve renklerde dokuma yapılarak, farklı taleplere göre çok sayıda alternatif çözümler sunulmaktadır.
Laminasyon Hatları : Her nitelikte lamine işleminin yapılabildiği laminasyon hatlarımızda, farklı taleplere göre uygun alternatifler sunulmaktadır.
Baskı Bölümü : İstenilen her türlü yazı ve resim baskıları, 8 renge kadar renk alternatifi ile baskı bölümümüzde yapılabilmektedir.

Konfeksiyon : İmal edilen çuval ve kumaşlar, konfeksiyon bölümümüzde isteğe bağlı olarak, sıcak ve soğuk kesim teknikleri ile istenilen ebatlarda kesilmekte ve her türlü dikiş yapılabilmektedir.
Laboratuar : Üretilmekte olan ürünler, oluşturulan kalite standartları çerçevesinde, imalatın her aşamasında incelenip, test edilerek sürekli olarak denetlenmektedir.

X